Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitnú kanceláriu SIGMA REALITY Vám predstavujeme ako stabilnú, serióznu a spoľahlivú spoločnosť, ktorá sa pohybuje na trhu nehnuteľností od r. 2008. Profesionálny tím, kvalitné služby a znalosť problematiky v oblasti obchodu a oblasti financovania - to sú hlavné atribúty našej spoločnosti. Naším cieľom je predstava klienta, ktorú sa snažíme prostredníctvom našich vedomostí a skúseností naplniť.

Klienti

Klienti sa na nás s dôverou môžu obrátiť, ak hľadajú vhodnú nehnuteľnosť na kúpu či prenájom, alebo ak takéto nehnuteľnosti majú záujem predať. Sledujeme a vyhodnocujeme dianie v oblasti realít a oceňovania, ako aj vývoj cien, aby sme mohli poskytnúť klientom komplexné služby. Našim klientom minimalizujeme riziká, ktoré so sebou prináša obchodovanie s nehnuteľnosťami. Kúpa novej nehnuteľnosti je vždy veľká investícia, je to proces finančne i časovo náročný. Realitná kancelária SIGMA REALITY je tu preto, aby sa pre Vás stala sprievodcom pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti, či už za účelom bývania alebo investície.

Tím

Tím, ktorý pracuje v našej spoločnosti, má skúsenosti z bankového sektora, ale aj z realitného trhu. Pri svojej práci sa predovšetkým usiluje orientovať sa na potreby klienta. Úspech nášho tímu spočíva v individuálnom prístupe k obom zúčastneným stranám v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Každý klient má svojho vlastného makléra, ktorý sa o neho stará po celú dobu realizácie realitného obchodu.

Zázemie spoločnosti SIGMA REALITY vychádza z dlhoročných skúseností v bankovom sektore a dobrá znalosť realitného trhu umožňuje nášmu realitnému tímu kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami - od akvizícií a predaja pozemkov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti.


Hodnoty, ktoré vyznávame

KVALITA | PROFESIONALITA | DÔVERA