Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog

Záujem o pozemky v súčasnosti rastie. Kupujúci si všímajú lokalitu, inžinierske siete, cenu, vybavenosť okolia. Čo v prípade, ak je pozemok rovinatý ako sme chceli, lokalita je vynikajúca, cena prijateľná, ale nie je k pozemku vedená prístupová cesta?


Zvažujete kúpu rodinného domu? Hľadanie vhodného domu pre vás či vašu rodinu môže byť pomerne náročné. Okrem toho, že ide o životné rozhodnutie pre väčšinu ľudí, potrebujete k tomu množstvo dokumentov a povolení. Avšak, stojí to za to. 

Stretli ste sa už niekedy v inzeráte s pojmom, ktorý nepoznáte? Alebo si nie ste 100 % istý, čo to slovo znamená? V tomto článku vám v krátkosti objasníme výrazy, ktoré sa pomerne často vyskytujú v inzerátoch nehnuteľností.

Predávať či kupovať nehnuteľnosť v malom meste je celkom tvrdý oriešok. Nemáte na výber toľko ponúk ako v Bratislave či v Košiciach, a aj ceny nehnuteľností sú príliš vysoké. Ako sa teda bude vyvíjať trh v menších slovenských mestách?

Pri predaji staršieho bytu či holodomu záujemcov veľakrát odradí prvý dojem. Nehnuteľnosť nevyzerá totiž veľmi lákavo na fotkách, pri čom má nehnuteľnosť obrovský potenciál. A pritom stačí home staging. Dokonca nehnuteľnosť vďaka tomu naberie aj na hodnote.