Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Povedali o nás

Spolupráca so spoločnosťou SIGMA REALITY, s.r.o. bola mojou prvou skúsenosťou s realitnou kanceláriou a asi ako každý klient, tak aj ja som vsadil na prvý dojem, ktorý ma v tomto prípade nesklamal.

Sprostredkovanie predaja prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni bez akýchkoľvek pochybností a nejasností.

V dnešnej uponáhľanej dobe v ktorej si vieme vážiť každú voľnú chvíľku, mi táto možnosť sprostredkovania predaja nehnuteľností prostredníctvom realitnej kancelárie prišla ako najvhodnejšie a pre mňa najjednoduchšie riešenie. 

P. P.


Týmto chcem vysloviť poďakovanie p. Bc. Tomášovi Dorocákovi za profesionálny a bezproblémový priebeh pri kúpe nášho bytu. Prvé stretnutie, skoré nájdenie bytu, podpis kúpnych zmlúv, vyriešenie všetkých záležitostí a problémov do najmenších detailov a jednotlivé konania poukázali na vysokú profesionalitu a odbornosť v danej oblasti. Za ústretový prístup a rešpektovanie požiadaviek oboch strán patrí poďakovanie aj p. Ing. Andree Rerkovej - majiteľke RK. Jednoznačne odporúčam využiť každému služby SIGMA REALITY.

S úctou Marián Roško


Veľmi dobre vykonaná profesiolna práca pani Kamili G.. Predaj bytu v Prakovciach prebehol do 4 mesiacoch. Obhliadky bytu, vybavovanie potrebnych listín na katastry, odhlásenie energií, zmluvy potrebné na predaj a spôsoby ako problém (ak nastal) vyriešiť, dokonca aj platenie SIPO v čase mojej nepriromnosti na SK nebol vďaka Sigma agentúre problémom.

Peter Jurinyi


Prostredníctvom Sigma Reality sme v 04/2020 predali byt Gelnici. V SR som sa stretol s vysokou profesionalitou a proaktívnym prístupom. Ing. Genigová si počínala veľmi zodpovedne a svedomito. Keď som podpisoval zmluvu v SNV, tak som spoznal aj majiteľku Ing. Andreu Rerkovú, ktorej ide o spokojnosť zákazníka (kupujúceho a aj predávajúceho) a to vždy na prvom mieste.

Samuel Fabíni


Super realitná spoločnosť ponúkajú dobré služby a sú veľmi milý a ohladuplni voči ľuďom

Jozef Proks


Veľmi ochotná a milá a ústretová p. Ing. Rerková, zo všetkým nám pomohla a poradila, vybavila všetko čo bolo potrebné. Všetko na čom sme sa dohodli dodržala do bodky. Boli sme veľmi spokojný, určite môžem len odporúčať.

Jakub Valentíni


Vážená pani Rerková a celý tím Sigma Reality.

Aspoň takým spôsobom by som sa Vám chcel poďakovať a vzdať úctu k Vášmu veľmi profesionálnemu, brilantnému a hlavne ľudskému prístupu k mojim požiadavkám pri predaji nehnuteľností.

Od začiatku až do konca našej spolupráce som sa cítil, ako by som jednal s rodinou alebo priateľmi. Vašu RK som si vybral na odporúčanie známeho. Urobil som dobre, pretože do vtedy som nemal ani tušenia, čo taký predaj nehnuteľností obnáša a čo všetko by som musel absolvovať, keby som sa na to podujal sám.

S pozdravom, rod. B.


Vážená pani Rerková,
chcem poďakovať Vám a Vašej realitnej kancelárií za sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti. Bola som veľmi milo prekvapená Vašou profesionalitou, ľudskosťou a spoľahlivým prístupom počas celého priebehu predaja bytu, ktorý sa uskutočnil v priebehu niekoľných dní. Nemusela som sa o nič starať (inzerát, úrady, advokátka, kataster, atď.) Vypracovanie a podpis zmlúv bolo na vysoko profesionálnej úrovni s výkladom každého bodu. Som rada, že som sa mohla spoľahnúť na takúto profíčku, ktorá vie v maximálnej miere naplniť očakávania svojho klienta a to všetko v príjemnej pozitívnej atmosfére.

Na základe mojej dobrej skúsenosti spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou môžem len odporúčať a zároveň Vám prajem veľa spokojných klientov, ktorí hľadajú svoj nový sladký domov, či predávajú svoju nehnuteľnosť.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za všetko.

S pozdravom, Mgr. S. L. - SNV


Vážená pani Rerková a celý tím Sigma Reality.

Aspoň takým spôsobom by som sa Vám chcel poďakovať a vzdať úctu k Vášmu veľmi profesionálnemu, brilantnému a hlavne ľudskému prístupu k mojim požiadavkám pri predaji nehnuteľností.

Od začiatku až do konca našej spolupráce som sa cítil, ako by som jednal s rodinou alebo priateľmi. Vašu RK som si vybral na odporúčanie známeho. Urobil som dobre, pretože do vtedy som nemal ani tušenia, čo taký predaj nehnuteľností obnáša a čo všetko by som musel absolvovať, keb ysom sa na to podujal sám. Nafotenie nehnuteľností, spropagovanie na internete, fyzické obhliadky s potencionálnymi kupcami, administratívne práce, právne poradenstvo a služby, kataster, banky, zabezpečenie geodeta, znalecné posudky, prehlásenie energií na kupujúceho a mnoho ďalších úkonov.

Mohol som sa na Vás spoľahnúť aj pri mojom dlhodobom pobyte v zahraničí. Vždy ste ma o všetkom informovali. Za všetko veľké ĎAKUJEM. Ak by som mal v budúcnosti na predaj nejaký pozemok alebo nehnuteľnosť, určite sa opäť obrátim na Vašu RK Sigma Realtiy. J. M. - SNV


Zdravím pani Rerková,

chcel by som Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vašu ochotu a trpezlivosť, lebo viem, čo táto práca obnáša a vidím kusisko veľmi dobre odvedenej práce. Tak ešte raz ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných klietov.

S pozdravom, M. S. - Švajčiarsko


Dobrý deň,

rada by som sa s Vami podelila o našu skúsenosť pri predaju našej nehnuteľnosti. S Pánom Bc. Tomášom Dorocákom sme sa stretli už skôr kedy sme našu nehnuteľnosť prvýkrát ponúkli na trh viacerým realitným kanceláriám, ale práve vystupovanie pána Dorocáka, jeho profesionalita a prehľad nás uistil v našom výbere. Celá spolupráca bola veľmi príjemná a boli sme milo prekvapení, je vidieť, že sa v tejto oblasti vyzná. Postupne nám vysvetlil celý postup predaja. Čo sa nám veľmi rátalo nesľuboval čo nedokázal splniť. Obhliadky boli včas dopredu dohodnuté a o rozhodnutí záujemcov nás vzápätí informoval. Jeho silnou stránkou je priamosť, komunikácia na úrovni, dochvíľnosť a dodržiavanie dohodnutých termínov. Vždy sme o tom ako prebieha náš predaj boli informovaní. I napriek nástrahám sme to spolu dotiahli do úspešného predaja, kde nás aktívne sprevádzal cez všetky inštrukcie. Všetko vopred naplánoval, zabezpečil a dohodol termíny stretnutí na matrike, banke atď.... čiže to bolo pohodlnejšie tak pre nás ako aj pre kupujúceho.

Pán Dorocák je pre nás človek so silnou stránkou ľudskosti, má veľké srdce a je to cítiť z jeho správania za čo si ho veľmi, ale naozaj veľmi vážime. Má zmysel a pochopenie pre ľudí a veľkú charizmu. My mu prajeme veľa pracovných aj osobných úspechov. Prajeme SIGMA REALITY veľa úspešných predajov a skvelý team zostavený z profesionálov ako je práve pán Dorocák.

S pozdravom, rod. B.


 

List klientky pre SIGMA REALITY