Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

pozemok Nalepkove

Obec: Nálepkovo
Okres: Gelnica
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj väčší slnečný pozemok na periférii obce Nálepkovo,  na začiatku obce od Hnilčíka. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu alebo rekreačných nehnuteľností.  

Parcela registra C   je evidovaná  na LV ako trvalý trávny porast o celkovej výmere 5493 m. Pozemok je udržiavaný a nachádza sa priamo pod lesom vedľa hlavnej cestnej komunikácie s priamym vstupom na pozemok. Pozemok sa ponúka v celku, avšak v prípade záujmu viacerých záujemcov,  je možné pozemok geometrickým plánom prerozdeliť na menšie parcely.

Podľa písomného vyjadrenia stavebného úradu obce Nálepkovo a podľa nového územného plánu obce Nálepkovo je pozemok vhodný na dostavbu rodinných domov.

Obec Nálepkovo sa nachádza v lone krásnej prírody, s možnosťou turistického a športového vyžitia po okolí na skok od Slovenského raja.  V zime si prídu na svoje lyžiari, v obci Nálepkovo je lyžiarsky vlek Krečno, a do 5 km je   SKI centrum Mraznica v Hnilčíku. Obec Nálepkovo má výbornú občiansku vybavenosť: MŠ, ZŠ, OU, pošta, lekári, potraviny.

Bližšie info o cene v RK na tel.č. 0917 145 901  alebo genigova@gmail.com

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
5493 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Kamila Genigová

Ing. Kamila Genigová

maklér

  • Slovensky

špecialista na byty a domy v Gelnici a okolí.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti